Stavební parcela - Adamov u Č. Bud.
Jedná se o stavební pozemek v obci Adamov určený územním plánem k výstavbě RD. Celková výměra 739 m2. Veškeré sítě na hranici pozemku.


Cena: 1.380,--Kč/m2
                                 

Stavební pozemek - Adamov u Č. Bud.
Jedná se o stavební pozemek v obci Adamov určený územním plánem k výstavbě RD. Celková výměra 804 m2. Pozemek se prodává včetně stavebního povolení. Na pozemku jsou již vybudovány kompletní základy včetně přípojek sítí a včetně projektové dokumentace v celkové hodnotě 700.000,--Kč (toto není zahrnuto v kupní ceně).


Cena: 1.380,--Kč/m2
                                 

Staré Hodějovice u ČB
Nabízíme k prodeji stavební pozemek ve Starých Hodějovicích, v blízkosti Českých Budějovic. Nabízený pozemek je územním plánem určen k výstavbě ubytovacího zařízení či rezidenčního bydlení.
 • Využití---stavební pozemek
 • Velikost---cca2 ha
 • IS---přímo na pozemku / mimo plynu /


  Cena: 7.900.000,--Kč
                                   

 • Pozemek Kodetka u ČB
  Jedná se o pozemek určený k výstavbě RD o celkové výměře 4.500 m2v lokalitě Kodetka u Českých Budějovice. Inženýrské síte v dosahu.


  Cena: 1050,--Kč/m2
                                   

  Pozemky v Lipí u ČB
  Jedná se o dva přímo sousedící pozemky určené územním plánem k výstavbě RD. Pozemky se nacházejí v obci Lipí u Českých Budějovic. Každý z pozemků je o výměře cca 1.400 m2. Inženýrské sítě se nacházejí v dosahu předmětných pozemků. Pozemky je možno koupit i jednotlivě


  Cena: 835,--Kč/m2